Toplotna pumpa vazduh voda Inverter Monoblok R410 Ferroli RVL 5-16KW

Uređaji koji imaju sposobnost prenosa energije

Ova serija toplotnih pumpi vazduh voda zadovoljava potrebe zimskog i letnjeg klimatizovanja stambenih i komercijalnih instalacija srednje snage.
Sve jedinice su pogodne za spoljnu montažu i mogu proizvoditi vodu do 60°C, i mogu se koristiti za indirektnu proizvodnju sanitarne tople vode preko spoljnjeg rezervoara.
Karakteristika uređaja je DC inverterski kompresor koji omogućava modulaciju kapaciteta od 30% do 120% nominalnog kapaciteta i kompletni su sa hidrauličkim kompletom koji uključuje sve bitne komponente za brzu i sigurnu instalaciju.
Mogu se koristiti kao jedini izvor energije sistema ili integrisani sa drugim izvorima, kao što su električni grejači ili kotlovi.
Svi uređaji se isporučuju sa temperatuskom sondom za rezervoar za sanitarnu toplu vodu (STV) i sondom za spoljašnju temperaturu vazduha (već instalirana na uređaju).
Svi uređaji su precizno izgrađeni i individualno testirani u fabrici.
Instalacija zahteva samo električne i hidraulične priključke.
NazivCena
Dimenzije
RVL-I PLUS 5346.025,93
RVL-I PLUS 7382.980,15
RVL-I PLUS 9407.616,30
RVL-I PLUS 12548.714,25
RVL-I PLUS 14457.293,06
RVL-I PLUS 16600.226,20
RVL-I PLUS 12T562.152,15
RVL-I PLUS 14T564.391,80
RVL-I PLUS 16T624.862,35
Usled čestih poskupljenja proizvođača, ne možemo da garantujemo tačnost cena proizvoda. Molimo Vas, proverite cene telefonom ili emailom pre poručivanja.

Adresa

Vojvode Mišića 29

Paraćin

35250

+381/ 60 309 35 44

+381/ 35 571 596

Radno vreme

Radnim danima

08-18

Vikendom

08-14